İLETİŞİM NUMARASI
0553 410 3952
[smartslider3 slider=3]

Hizmetlerimiz

BOŞANMA HUKUKU

Eşlerin evliliklerini bitirme kararı almalarından sonra boşanma davası süreci başlar.Ülkemizde boşanma davaları anlaşmalı ve çekişmeli olmak üzere 2 çeşittir.
Detaylı Bilgi

KİRA HUKUKU

Mal sahibi ile, kiracının, kira sözleşmesinden doğan sorumluluklarını ve kira sözleşmesi sonucunda ortaya çıkan uyuşmazlıklarını düzenlemektedir.

Detaylı Bilgi

CEZA HUKUKU

Türk Ceza Kanunda  belirtildiği üzere; ceza hukuku kişi hak ve özgürlüklerinin korunmasında araç olarak kabul edilmektedir.

Detaylı Bilgi

TANIMA VE TENFİZ

Yabancı ülkelerdeki mahkeme kararlarının sonuçları kararlaştırılmış herhangi bir durum olmadığı sürece normal koşullar altında yalnızca o ülkede geçerliliğini koruyacaktır.
Detaylı Bilgi

İCRA & İFLAS HUKUKU

Yarılama hukukunu ele alan bir daldır. Borçluların borcunu ödememesi durumunda alacakların haklarını nasıl tazmin edeceğini belirler.

Detaylı Bilgi

SİGORTA HUKUKU

Sigorta şirketleri birçok sektörle ilgili bilgi sahibi olmak zorundadırlar. Ekonomik krizler, doğal afetler, salgın hastalıklar ve birçok risk faktörü sigortacılık alanını önemli ölçüde etkilemektedirler.br>
Detaylı Bilgi

SÖZLEŞMELER HUKUKU

İki ya da daha fazla birey arasında koşullara uyulması ve yasalarla desteklenmesi adına yapılan sözleşmelerin korunmasıdır.

Detaylı Bilgi

TÜKETİCİ HUKUKU

Tüketici kavramını savunan ve haklarına sahip çıkan ayrıca bilinçlendiren hukuk dalıdır.

Detaylı Bilgi

FİKRİ SINAİ HAKLAR HUKUKU

Telif ve sinai hakları kapsayan hukuk dalıdır. Fikir ve mülkiyetleri ele alır.

GAYRİMENKUL HUKUKU

Gayrimenkul Hukuku Eşya Hukuku’na tabidir ve onun kapsamlı bir dalını meydana getirir. Gayrimenkul bir diğer ismiyle taşınmaz olarak bilinmektedir.

İŞ HUKUKU

İş Hukuku en temel ifadeyle işçi ve işveren arasında oluşan ya da oluşabilecek olan sorunları düzenleyen hukuk dalıdır. Hukuki olarak bu ilişki iş ilişkisi olmalıdır.

MİRAS HUKUKU

Bir kişinin ölümünün gerçekleşmesi veya ortadan kaybolması durumunda (Gaiplik) bu kişiye ait malvarlığının kimler tarafından ve nasıl paylaşılacağının belirlendiği hukuk dalıdır.

TİCARET HUKUKU

Ticaret hukuku; ticari sözleşmelerden çalışanlar ve işçilerle ilişkilere, yurtdışı şirketler ile bağlantılardan lojistik ile ilgili konulara kadar birçok alanı içermektedir.

REKABET HUKUKU

Rekabet nedeniyle piyasalarda tekelleşmenin önüne geçebilmek, kamu çıkarlarının korunmasının ve piyasanın etkin biçimde işlemesini de sağlamak için düzenlemeler getirmektedir.

BANKACILIK & FİNANS HUKUK

Bankacılık ve Finans Hukuku kapsamına Sermaye ve Piyasalar Kurumu ile ilgili olan işlemler de girmektedir